Hotel Na Skarpie jest kameralnym trzygwiazdkowym hotelem położonym na uboczu turystycznej miejscowości Charzykowy pod Chojnicami. Wyróżnia się gustownie zaaranżowanym wnętrzem, miłą i profesjonalną obsługą oraz dogodną lokalizacją.

Malownicza okolica Hotelu Na Skarpie oraz fakt położenia w samym sercu Borów Tucholskich, będących częścią  Światowego Rezerwatu Biosfery UNESCO, sprawia iż jest on idealnym miejscem wypoczynku dla osób przebywających w podróży służbowej oraz wielbicieli aktywnego wypoczynku i pieszych wędrówek.

Zapraszamy również do naszej Restauracji Na Szlaku Smaku, w której serwujemy smakowite dania zarówno tradycyjnej kuchni polskiej, jak również przysmaki z różnych stron świata. Ponadto, obiekt Na Skarpie to miejsce spotkań biznesowych i konferencji, a także uroczystości okolicznościowych.

Dokładając wszelkich starań do umilenia Państwa pobytu, zaplanowaliśmy otwarcie strefy wellness oraz siłowni.

 

STREFA WELLNESS „KASZUBSKA OAZA”

W Kaszubskiej Oazie znajdziecie Państwo: łaźnię parową, saunę suchą, pokój do relaksu oraz siłownię. Strefa Wellness jest do dyspozycji zarówno Gości hotelowych jak i odwiedzających z poza hotelu codziennie od godziny 17.00 do 21.00. Chęć skorzystania z niej należy zgłosić w recepcji Hotelu z godzinnym wyprzedzeniem. Przed wejściem do sauny oraz łaźni parowej udostępnione będą Państwu ręczniki oraz na specjalne życzenie szlafroki. Każdy z Gości hotelowych może nieodpłatnie skorzystać z siłowni. Pozostałe usługi dostępne są według poniższego cennika.

Goście Hotelu:
Jednorazowe, nieograniczone czasowo wejście do strefy Wellness – 20 zł
(Sauna + łaźnia parowa + pokój relaksu + siłownia)

Goście z poza hotelu:
Jednogodzinny pobyt w Kaszubskiej Oazie – 30 zł
(Sauna + łaźnia parowa + pokój relaksu + siłownia)
Każda następna godzina – 10 zł

Karnet umożliwiający 10 wejść – 250 zł (Karnet do wykorzystania w ciągu trzech miesięcy od daty wystawienia)

 

Zaznaj przyjemności w samym sercu Borów Tucholskich!