Szanowni Państwo,

Mamy niezmierną przyjemność zaprosić Państwa do wizyty w niezwykłym miejscu jakim jest Hotel Na Skarpie – położony w samym sercu Borów Tucholskich, które są częścią Światowego Rezerwatu Biosfery UNESCO.

Miejscowość Charzykowy, w której leży nasz Hotel jest znaną w całej Polsce stolicą zarówno letnich jak i zimowych sportów wodnych. Nasza okolica słynie z idealnych warunków do uprawiania żeglarstwa i windsurfingu.  Właściciele jachtów skorzystać mogą ze zmodernizowanej w ostatnich latach mariny. W sezonie letnim w Charzykowach organizowane są imprezy związane z kulturą żeglarską, zimą zaś miejscowość przyciąga miłośników bojerów.

Okolice Charzyków zachwycają bogactwem przyrody oraz wszechobecną kulturą kaszubską. Podczas wizyty w naszym Hotelu możecie Państwo wybrać się na wycieczkę do pobliskiej miejscowości Swornegacie, gdzie mieści się Kaszubski Dom Rękodzieła Ludowego. Na uwagę zasługują również Kamienne Kręgi w miejscowości Odry oraz XIX-wieczny Akwedukt w Fojutowie.

Osobom preferującym aktywny wypoczynek polecamy  spływy kajakowe o różnych stopniach trudności. Bardzo chętnie pomożemy Państwu taki spływ zorganizować.

Główną atrakcją Borów Tucholskich są oczywiście lasy, jednakże i spora liczba, pięknie ulokowanych  jezior z pewnością wprawi  Państwa w zachwyt.  Jest to raj dla grzybiarzy, którzy z pewnością będą zachwyceni bogactwem tutejszego runa leśnego.

Bory Tucholskie jako jeden z największych kompleksów leśnych w Polsce jest również idealnym miejscem do wycieczek zarówno pieszych, jak i rowerowych. Dla miłośników takiego sposobu spędzania czasu wytyczone zostały specjalne szlaki, które pozwolą przemierzyć najatrakcyjniejsze tereny Parku Narodowego Bory Tucholskie oraz Zaborskiego Parku Krajobrazowego . Tereny te z pewnością przypadną do gustu również amatorom nordic walking.

Serdecznie zapraszamy niezależnie od pory roku, bowiem w każdej chwili, każdy z Państwa znajdzie w Hotelu Na Skarpie coś dla siebie!

Polecamy:

Baner ILVENTO SMALL